• classic

  • plus

  • pro

  • max

  • knx

  • symphony

Bezprzewodowy system inteligentnego sterowania

VTouch Pro jest wizytówką Vitrea w dziedzinie innowacji. Ten bezprzewodowy system inteligentnego domu opiera się na szklanych, dotykowych klawiaturach przełączników VTouch Classic, zintegrowanych z technologią ARANET, aby zapewnić pełną kontrolę wszystkich przełączników w domu lub biurze.

Bezprzewodowy i inteligentny system VTouch Pro nie wymaga specjalnego przygotowania lub planowania. Instalacja systemu możliwa jest w dotychczasowej infrastrukturze elektrycznej, bez konieczności przygotowania dużej szafy elektrycznej. VTouch Pro to autonomiczny, bezprzewodowy system inteligentnego domu, który jest prosty i łatwy w instalacji.

Jeśli planujesz remont, lub budujesz nowy dom i chcesz uniknąć kosztów związanych z dodatkową infrastrukturą teletechniczną, VTouch Pro jest właśnie dla Ciebie.

System VTouch Pro wykorzystuje dotykowe, szklane przełączniki, które zawierają wewnętrzne kontrolery inteligentnego sterowania, eliminując potrzebę stosowania skomplikowanej infrastruktury i rozbudowanych rozdzielni elektrycznych.

Przełączniki VTouch Pro utrzymują ze sobą bezprzewodową komunikację (nie ma potrzeby prowadzenia dodatkowych instalacji) i są kontrolowane przez intuicyjny system operacyjny na urządzenia mobilne.

Autoryzowany dystrybutor VITREA w Polsce.
VITREA Polska
ul. Zawilca 6
05-092 Łomianki
22 784 88 35
info@vitrea-pl.com
VITREA PolskaCopyright © 2015 Vitrea Polska. All rights reserved.


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dopasowania wyświetlanej treści oraz gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej..