• classic

  • plus

  • pro

  • max

  • knx

  • symphony

Eleganckie, szklane i dotykowe przełączniki elektryczne

W domu czy w biurze, wszyscy dążą do stworzenia przestrzeni życiowej, która odzwierciedla naszą osobowość. W Vitrea, wierzymy, że to małe szczegóły, czynią różnicę. Dlatego współpracujemy z czołowymi architektami i projektantami wnętrz, aby przemienić nasze technologiczne marzenia w rzeczywistość, tworząc wyjątkowe produkty charakteryzujące się niepowtarzalnym wzornictwem.

Szklane, eleganckie i dotykowe przełączniki elektryczne Vitrea są dostępne w wielu modnych kolorach. Wyjątkowe połączenie inteligentnej technologii dotykowej i nowatorskiego wzornictwa, tworzą wspaniałą atmosferę wyrafinowania w każdej przestrzeni domu i biura.

W Vitrea mówimy: "Jedno dotknięcie jest warte tysiąca słów." Dlatego na każdym etapie naszego planowania, rozwoju i projektowania dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć użytkownikowi przyjemnych i niezapomnianych wrażeń.

Przełączniki elektryczne Vitrea do napięcia 220V, oferują szeroką gamę rozwiązań kontroli. Są to przełączniki światła, jak również ściemniacze, przełączniki do żaluzji i rolet, elektryczne podgrzewacze wody, dzwonki i inne.

Unikalna seria VTouch Classic oferuje następujące funkcje:

Technologia - w przełącznikach VTouch Classic zastosowano najnowszą technologię sterowania dotykowego, która jest wykorzystywana w smartfonach, tabletach, iPodach, oraz płytach kuchennych, itp.

Łatwa rozbudowa do VTouch Pro - Nawet jeśli posiadasz w swoim domu lub biurze przełączniki VTouch Classic, nie jest za późno, aby rozbudować system o bezprzewodowy VTouch Pro, bez konieczności dodatkowej infrastruktury i przy minimalnych kosztach.

Bezpieczeństwo - produkty Vitrea są zgodne z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i jakości, jak również spełniają wymagania dotyczące instalacji i użytkowania.

Niezawodność - Vitrea używa tylko wysokiej jakości komponentów i materiałów. Aby zapewnić maksymalną satysfakcję klienta nie uznajemy kompromisów pomiędzy jakością i niezawodnością.

Autoryzowany dystrybutor VITREA w Polsce.
VITREA Polska
ul. Zawilca 6
05-092 Łomianki
22 784 88 35
info@vitrea-pl.com
VITREA PolskaCopyright © 2015 Vitrea Polska. All rights reserved.


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dopasowania wyświetlanej treści oraz gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej..